Ráckevei Dunaági Horgász Szövetség

Hírlevél popup

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy ne maradjon le a Duna-ági horgászat legfrissebb híreiről!

Horgászverseny

Dátum NEMZETKÖZI versenyek ORSZÁGOS úszós versenyek ORSZÁGOS feeder versenyek RDHSZ versenyek RDHSZ egyéb program Egyéb program
jan. 22.         RDHSZ egyesületi versenyfelelős találkozó  
jan. 27.         MOHOSZ ifjúsági felelős talákozó  
márc. 31 ápr. 1.     Maros Mix Kupa
Szeged
     
ápr. 7. ápr. 8.            
ápr. 14. ápr. 15. Walterland Masters
Szeged (9-14)
  15.-e Daiwa Feeder Challenge
Szeged
     
ápr. 21. ápr. 22.     Top Mix Kupa
Mária-csatorna
    Ráckeve HE versenye
22-e
ápr. 28. ápr. 29.   Top Mix Kupa
Mária-csatorna
       
máj. 5. máj. 6.   Tubertini Kupa
Szeged
  II. RDHSZ gyerekhorgász verseny 6-a
(Dömsödi versenypálya)
  Bugyi HE versenye
5-e
máj. 12. máj. 13.   OEHB elődöntő     Zárszámadó küldöttgyűlés (12-e)

Dunaparti Általános iskolák csapatainak horgász versenye (13-a)
Ráckeve
 
máj. 19. máj. 20.     RDHSZ Egyéni Bajnokság 19.-e
RDHSZ Szövetségi CSB. (5 fős) 20.-a (Csepeli v. Dömsödi versenypálya) 
   
máj. 26. máj. 27.     Feeder Országos Bajnokság Elődöntő
Szeged

Method Feeder
OB 1. elődöntő
Székes-fehérvár
     
jún. 2. jún. 3. Feeder Klub VB
Belarusz
Női OB 1, Veterán, Master OB 1.     Tisztségviselői verseny 2-a

Ráckevei Dunaági Horgász Szövetség Gyereknapi 3-a
RDHSZ székház Ráckeve
FŐHESZ verseny
(Csepeli versenypálya)
2-a és 3-a
jún. 9. jún. 10.       IV. RDHSZ egyéni feeder kupa 9.-e
III. RDHSZ feeder CSB (3fős) 10.-e (Csepeli v. Dömsödi versenypálya)
   
jún. 16. jún. 17. Veterán, masters, MLS VB     RDHSZ Egyesületi CSB. (4 fős) 17-e
(Csepeli v. Dömsödi versenypálya)
  Molnár sziget SE feeder kupa 16.-án Csepeli versenypálya
jún. 23. jún. 24. Klub VB
Szeged
Utánpótlás OB 1. Method Feeder OB 2. elődöntő
Székes-fehérvár
    Molnár sziget SE Házi versenye 24.e Csepeli versenypálya
jún. 30. júl. 1.   OHCSB        
júl. 7. júl. 8. Feeder VB Olaszország
Ostellato
      Ifjúsági casting horgász viadal (8-a)
Ráckeve RDHSZ székház
 
júl. 14. júl. 15.   Női OB 2., Utánpótlás OB 2.        
júl. 21. júl. 22. EB Szlovénia          
júl. 28. júl. 29.     Feeder OB döntő
Kunhegyes
  RDHSZ gyerektáborok 6-ától
Szigetbecse
Versenysport bizottság szakági vezetőinek előadása
aug. 4. aug. 5. Utánpótlás VB Olaszország   Method Feeder OB döntő
Székesfehérvár
   
aug. 11. aug. 12.   OEHB döntő
Debrecen
     
aug. 18. aug. 19.           Ganz HE versenye
19-20-a
aug. 25. aug. 26. Női VB
Lengyelország
Veterán, Master OB 2.        
szept. 1. szept. 2.            
szept. 8. szept. 9. VB Portugália MLS OB
Székesfehérvár
  Nemzetközi RSD CARP CUP (3-tól 7-ig)
Makádi Ezüstpart
   
szept. 15. szept. 16.     Klubcsapat Országos Bajnokság RDHSZ Csónakos páros Pergető Bajnokság 16-a
Sziget-szentmiklós
   
szept. 22. szept. 23.   Klubcsapat OB
Szolnok
    II. Országos Halőri verseny
Szeged
 
szept. 29. szept. 30.     Lantos Mix Kupa
Szolnok
     
okt. 6. okt. 7.            
okt. 13. okt. 14.            
okt. 20. okt. 21.            
okt. 27. okt. 28.       RDHSZ nyílt Pergető Kupa 28-a
Makádi Ezüstpart
   
nov. 3. nov. 4.            

Versenyeinkre minden indulót, érdeklődőt, szurkolót szeretettel várunk! A változtatás jogát alapos indoklás mellett fenntartjuk!

RDHSZ
Versenysport Bizottság

Weblapkészítés és -üzemeltetés: Profit-X Kft.